Tworzymy skuteczne i sprzedające strony i sklepy internetowe

Skontaktuj się z nami i zamów swoją nową stronę internetową opartą o WordPress lub sklep internetowy oparty o Woocommerce lub Prestashop.

Mamy doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych, responsywnych, zoptymalizowanych pod SEO stron i sklepów. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów, korzystamy z najnowszych technologii i znamy się na UX.

Wiemy czym powinna się cechować dobrze zrobiona strona. Dbamy o zachowanie Twojej wizji i o skuteczność dla użytkowników. Mając doświadczenie w SEO wiemy też, jak taką stronę przygotować by była "mile widziana" w oczach Google.

Analizujemy Twoje potrzeby i rynek

Na początku ustalamy co zawierać ma Twoja strona, spoglądamy na konkurencję, dopasowujemy się do Twojego biznesu i przygotowujemy wstępną wizję.

Przygotowujemy stronę

Tworzymy stronę na WordPress, Woocommerce lub Prestashop skrojoną pod Ciebie. Przesyłamy do wglądu, wdrażamy poprawki, pomagamy w zakupie serwera i domeny, a potem wgrywamy i udostępniamy stronę użytkownikom.

Jesteś online

Niezależnie czy jesteś małą, lokalną firmą czy dużym graczem e-commerce, widoczność w sieci to podstawa. Jeśli później będziesz chciał korzystać z naszych usług SEO możemy przygotować stronę za pół ceny.

Nowoczesne strony internetowe

Tworzymy proste wizytówki i rozbudowane strony firmowe oparte o WordPress. Przygotowujemy grafikę, tworzymy układ, dostosowujemy stronę do Twoich wymagań i wizji. Umieszczamy opisy na zakładkach takich jak „O nas”, „Oferta”, „Realizacje”, „Galeria” itp. Przygotowujemy stronę do publikacji w Google, optymalizujemy SEO, podpinamy analitykę itp. Skontaktuj się z nami, zobacz co robiliśmy i co możemy dla Ciebie zrobić. Ceny zacznają się od 1000 zł netto.

Sprzedające sklepy internetowe

Tworzymy sklepy internetowe oparte o Woocommerce lub Prestashop. Pomagamy z wyborem doradzamy, doradzamy, która będzie lepsza w Twoim biznesie.

Przygotowujemy wszystkie podstrony, dodajemy kategorie, kilka produktów, integrujemy paczkomaty, kurierów, szybkie płatności itp. Podpowiadamy co działa, a czego nie warto robić i oddajemy sklep gotowy do sprzedaży.

Previous Projects

Our Case Studies