Optymalizacja, nowe treści i bezpieczne linkowanie

W dużym skrócie to wszystko, czego wymaga Twoja witryna, by wyświetlała się wysoko w wyszukiwarce. Oczywiście odpowiednio zaplanowane i "z głową".

Jako firma SEO złożona z pasjonatów chętnie czytamy i przeprowadzamy testy tego co działa. W obecnym czasie znaczny wpływ na pozycję strony ma jej przydatność dla użytkownika. Składają się na to poprawny UX witryny, tematyczne i konkretne teksty czy szybkość ładowania strony. Wiemy co zrobić, a czego nie warto by nie „przepalać” budżetu. Skutecznie prowadzimy kompleksowe działania w celu poprawy autorytetu witryny „w oczach” Google

Zobacz jak działamy

Analiza strony i rynku

Weźmiemy pod lupę aktualną sytuację Twojej strony i Twoich konkurentów. Ułożymy strategię działania bazując na wskaźnikach SEO i Twoich celach biznesowych.

Miesięczne działania

Każdego miesiąca będziemy przeprowadzać zadania zgodnie z ułożonym planem. Zoptymalizujemy określoną liczbę podstron, napiszemy nowe teksty i zdobędziemy mocne, ale bezpieczne linki zewnętrzne.

Raportowanie efektów

Każdego miesiąca otrzymasz raport przeprowadzonych działań - wszystko będzie transparentne - otrzymasz konkretne linki i informacje co zrobiliśmy w danym miejscu, oraz dostaniesz listę wszystkich linków zewnętrznych.

Transparentność to podstawa

Wiemy, że zaufanie do siebie i jasne warunki współpracy są ważne w biznesie. Korzystając z naszych usług możesz zapomnieć o dużych agencjach, które jako raport wysyłają tylko wykres słów kluczowych. Od nas otrzymasz informację o każdej zmienionej rzeczy – nawet jeśli na danej podstronie poprawimy tylko jeden napis, zdjęcie, meta tagi czy cały opis.

W ten sam sposób wygląda sytuacja z pozyskanymi linkami zewnętrznymi – w raporcie znajdziesz linki do konkretnych podstron, gdzie znajduje się link do Twojej witryny. Będziesz mieć wgląd do wszystkiego co robimy, bo naturalnym jest, że czasem SEO rozjeżdża się z celami biznesowymi – nie chcemy przypadkowo czegoś usunąć, lub napisać za dużo o czymś, co jest nieopłacalne dla Twojego biznesu i  cele biznesowe przeważą cele SEO.  W przypadku dużych zmian, np. całkowitej reorganizacji kategorii najpierw pytamy o Twoją zgodę sugerując dlaczego warto – decyzja należy jednak do Ciebie. W przypadku mniejszych zmian wprowadzamy wszystko sami, a dzięki kompleksowemu raportowaniu jesteś w stanie kontrolować ten proces.

Bezpieczne linkowanie

Po optymalizacji witryny i umieszczeniu na niej treści, w większości branż należy zająć się linkowaniem zewnętrznym. Daje to sygnał, że "użytkownicy dzielą się linkiem do Twojej witryny, więc musi być wartościowa". W ostatnich latach ważniejsza niż ilość linków jest ich jakość. Nie wystarczy kupić 10 000 linków publikowanych na forach przez bota, co działało jeszcze 10 lat temu. Wiemy jak selekcjonować miejsca na linki, współpracujemy z wydawcami, piszemy teksty, w których będzie umieszczony link i mamy doświadczenie w skutecznym i bezpiecznym linkowaniu.

Na co dzień bazujemy na artykułach sponsorowanych na portalach z Twojej branży, które już działają w sieci. Co pewien czas w celu dywersyfikacji i zachowania naturalnego profilu linkowego wspomagamy się linkami z forów, blogów, serwisów NAP czy własnych zaplecz. W końcu 100% linków z art. sponsorowanych nie wygląda naturalnie. To co nas wyróżnia to fakt, że nawet po ustaniu współpracy zdobyte linki zostają - nie usuwamy ani nie ingerujemy w treści tych tekstów.

Zrealizowane projekty

Nasze Case Studies