Wiemy co robimy...
i robimy to dobrze

Jesteśmy małą firmą zlokalizowaną na Górnym Śląsku.

Nasz zespół to dwie osoby – Adrian i Kamil.

Oboje odpowiadamy za pozycjonowanie stron naszych klientów i tworzenie stron i sklepów internetowych.. W ramach stałych działań współpracujemy też z zaufanymi freelancerami, np. copywriterem czy grafikiem, którzy przygotowują wszystko wedle naszych ścisłych wytycznych – zarówno osoby, z którymi współpracujemy są przez nas zweryfikowani jak i każda z dostarczonych przez nich prac jest sprawdzana na bieżąco – w końcu to nam najbardziej zależy na tym, aby ich jakość nie odstawała od poziomu  naszej pracy. 

Nasze doświadczenie w świecie stron internetowych i SEO sięga ponad 10 lat. Zaczynając od hobbysticznych projektów, przez etaty w małych i dużych firmach aż po własną Agencję SEO od 2020 roku.

Przez ten czas stale zgłębialiśmy tajniki najlepszych strategii, wypracowywaliśmy swoje schematy działania, uczęszczaliśmy na konferencje branżowe i podążaliśmy za każdymi nowinkami i aktualizacjami algorytmów, by być na bieżąco. 

Działania wykonujemy na podstawie naszych doświadczeń oraz testów i przekonujemy klientów, że techniki, które działały 10 lat temu nie mają sensu w dzisiejszym świecie (np. kupno tysiąca linków do strony za 50zł)

Odezwij się do nas, przygotujemy audyt, przenalizujemy Twoją stronę oraz konkurencję zupełnie niezobowiązująco i przedstawimy swoją ofertę na to, co moglibyśmy zrobić dla Twojej firmy.

Work Flow

Nasz schemat działania

1

Planowanie

2

Analiza

3

Wdrażanie

4

Dostarczenie

Google kocha strony, które są cenione przez użytkowników, a my wiemy jak to osiągnąć

0 +

Napisanych słów

0 +

Opublikowanych artykułów

0 +

Zoptymalizowanych podstron

Nasza wizja

Od 4 lat stanowimy konkurencję do usług dużych korporacji, w których na nawet najdrobniejsze działania dla jednego klienta składa się praca nawet 10 lub więcej osób, w tym często osób niedoświadczonych, stażystów itp. 

Przykładowo wdrożenie nowej podstrony w korporacji zajmuje kilkukrotnie więcej roboczogodzin (które zostaną odpowiednio wycenione) ponieważ zaangażowanych jest wiele stanowisk – Specjalista SEO, Programista, Project Manager,  dodatkowo Menadżerowie Marketingu i działu Developerów, Opiekun Klienta itp. W naszym przypadku zajmuje się tym jedna lub dwie osoby, dzięki czemu działania są szybsze i tańsze we wdrożeniu.

Naszym głównym filarem jest SEO – ale nieodłącznym jego elementem jest poprawianie i tworzenie nowych witryn internetowych – wykorzystując nasze doświadczenie świadczymy również usługi ich tworzenia od podstaw.